Alicja Popiołek

Zajęcia: Bachata, Bachata Lady Styling, Pierwszy Taniec

Wieloletnia tancerka i członkini Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Wielokrotna zwyciężczyni i finalistka ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego. Pasjonatka bachaty, otwarta również na inne style tańca.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat i do dziś stale rozwija swoje umiejętności pod okiem wybitnych instruktorów. Uczestniczyła w wielu szkoleniach indywidualnych i grupowych, warsztatach i festiwalach. Posiada uprawnienia zawodowe instruktora sportu o specjalności taniec towarzyski.
Najważniejszy dla niej jest ciągły rozwój i doskonalenie się. Jej zajęcia są pełne dobrego humoru, pozytywnej energii oraz bogate w technikę taneczną. Alicja stara się podejść indywidualnie do każdej z osób i chętnie służy pomocą. Nie tylko przekazuje wiedzę i umiejętności, lecz rownież próbuje odnaleźć w każdym tancerzu jego niepowtarzalny styl.

Kamil Piekarski 

Zajęcia: Bachata

Za dnia informatyk, wieczorami tancerz i instruktor Bachaty. Swoją taneczną przygodę z Bachatą rozpoczął w 2016r i od tego momentu jest zakochany w tym stylu. W szczególności upodobał sobie styl Bachata Sensual cechujący się bliskością partnerów, dużą zmiennością dynamiki ruchów i przede wszystkim wykorzystaniem Body-wave i body-roll. Kamila możecie spotkać na wielu imprezach i eventach związanych z Bachatą. Na swoich zajęciach wprowadzi kursantów nie tylko w świat tańca, ale i muzyki – zwracając szczególną uwagę na jej znaczenie w tworzeniu własnego indywidualnego stylu tanecznego.

Aleksandra Zalewska

Zajęcia: High Heels

Wielokrotna Mistrzyni oraz Wicemistrzyni Mistrzostwa Polski i Świata w Tańcu Nowoczesnym. Uczestniczka programów telewizyjnych takich jak Mam Talent, Got to Dance oraz World of Dance. Swoje umiejętności reprezentuje na różnego rodzaju koncertach, pokazach oraz imprezach okolicznościowych. Swoją taneczną przygodę rozpoczęła w przedszkolu i kontynuuje ją do dziś. Tańcem highheels zajmuje się już 5 lat szkoląc się na warsztatach w całej Polsce oraz prowadząc własne zajęcia.