Bachata

Bachata

Bachata to wywodzący się z gorącej Dominikany zmysłowy, bardzo uczuciowy i czuły taniec, który buduje poczucie bliskości między partnerami. Bachata oferuje ciekawy wachlarz figur i położeń partnerki, ale najważniejsze i najatrakcyjniejsze w niej pozostaje wyczucie swojego partnera lub partnerki, rytmu i zmysłowego kroku podstawowego. Jest to taniec nieskomplikowany rytmicznie – może być dobrym początkiem tanecznej przygody oraz idealną propozycją dla osób nieśmiałych, które chcą nabrać pewności siebie.
Nie masz partnera / partnerki? Nic nie szkodzi. Duża część osób zapisuje się i przychodzi na zajęcia bez partnera. W trakcie kursów robimy zmiany w parach, dzięki czemu poznajecie też pozostałych członków grupy i uczycie się tańczyć z każdym. Osoby chcące się zapisać w parach również serdecznie zapraszamy – istnieje możliwość nie zmieniania się w parze.

Bachata Lady Styling

Na tych zajęciach Panie poznają kobiecy styl, dzięki któremu wydobędą swoja kobiecość, zmysłowość, nabiorą pewności siebie, nauczą się charakterystycznej dla bachaty pracy bioder, klatki piersiowej, nóg, rąk i dłoni.
Bachata Lady Styling stworzona jest zarówno dla Pań, które chcą tańczyć solo, jak i dla tych, które tańczą bachatę w parach i chcą uzupełnić swoją technikę o naturalny, seksowny kobiecy ruch.

Bachata Solo Unisex (Musicality)

Zajęcia przeznaczone dla Pań i Panów. Pracujemy nad dynamiką, koordynacją – połączeniem pracy stóp z ciałem, rękoma oraz muzykalnością, tak żeby ruchem wypełnić muzykę. Figury które poznasz podczas kursu możesz wykorzystać również w tańcu w parze. Footwork – praca w stopach, kroki, rytmy. Bodymovement – praca ciała, zakresy ruchu, interpretacja muzyki. Czyli wszystko to, na co nie ma aż tak wiele czasu na tradycyjnych kursach bachaty. Na zajęciach jest energetycznie. Gwarantowana konkretna dawka mocy i spalonych kalorii w bachatowym rytmie.

Sexy Dance

Chcesz poczuć się naprawdę kobieco? Sexy Dance to jest to!
Ten kurs sprawi, że każda kobieta poczuje się atrakcyjniejsza oraz nada swoim codziennym ruchom gracji.  Na zajęciach Panie dowiedzą się jak, w sposób  świadomy i skuteczny korzystać ze swoich wdzięków oraz kobiecych gestów. Sexy Dance to uwodzicielski taniec, który poprawi kondycję i humor każdej kobiecie. Pod okiem instruktorki każda Pani może poczuć się zmysłowo i poznać lepiej możliwości swojego ciała. Na zajęciach nauczycie się seksownych ruchów bioder, klatki piersiowej, pracy rąk w tańcu. Zajęcia Sexy Dance są wszechstronne,, wykorzystujemy w nich różne style i techniki tańca. To sprawia że każde zajęcia są inne i niepowtarzalne, raz są żywiołowe i dynamiczne, raz spokojne i sensualne. Podczas tych zajęć każda z Pań znajdzie coś dla siebie. Zajęcia te sprawią również  że Twoja sylwetka się wydłuży, ciało nabierze gibkości i elastyczności, a Ty poczujesz się bardziej pewna siebie.

High Heels

High heels to stosunkowo nowy styl taneczny, prężnie rozwijający się w Polsce! To zajęcia, które dodadzą pewności siebie, pozwolą się otworzyć a nawet odkryć na nowo! Na zajęciach poznasz tajniki poruszania się na szpilkach, podstawową technikę, zarówno walk, floor jak i whipy. Stopniowo, kroczki będą układały się w kobiece choreografie, dzięki którym zdecydowanie uwolnisz swoją zmysłowość! Dodatkowo wzmacnia między innymi takie partie ciała jak brzuch,uda, pośladki. High Heels to styl, w którym zakochasz się od pierwszych zajęć!

Latino Solo

Latino solo to zajęcia taneczne dedykowane przede wszystkim do pań, które pragną wzmocnić swoją pewność siebie i odkryć na nowo kobiecość. Lekcje tańca latino solo łączą w sobie zmysłowość, pasję i ekspresję. Uczestniczki zajęć zapoznają się z podstawowymi krokami tańców latynoamerykańskich! Na kursie poznacie takie tańce jak: samba, cha cha, jive, rumba, salsa.

Stretching 

STRETCHING – głównym założeniem rozciągania jest nadanie mobilności naszemu ciału, praca nad ogólną sprawnością fizyczną, elastycznością, zręcznością oraz pozytywnym wpływem na ruchomość stawów. Na zajęciach stawiamy na zdrowy stretching, tzn. rozciągamy rozgrzane, wzmocnione (przed częścią rozciągającą poświęcamy czas na wzmocnienie mięśni) ciało oraz stosujemy techniki dynamiczne, statyczne czynne i bierne naprzemiennie.

ROZCIĄGANIE DO SZPAGATU – wielu sportowców, tancerzy ma za cel zrobienie szpagatu, lecz nie zawsze wie jak (prawidłowo) się do tego zabrać. Wiele osób nie wie, że do szpagatu nie wystarczy rozciągać samych nóg, dlatego na zajęciach skupiamy się na wzmocnieniu i rozciągnięciu konkretnych partii ciała, które mają zbliżyć nas do celu. Zajęcia ze stretchingu do szpagatu prowadzone są tematycznie, tzn. skupiamy się na szpagacie poprzecznym (tureckim) lub wykroczno-zakrocznym (francuskim) danego dnia.

Fitness Latino

Szukasz zajęć, które pozwolą Ci oderwać się od codzienności? Uwielbiasz poruszać się w rytm muzyki, a przy tym chcesz poprawić swoją sprawność fizyczną? Te zajęcia są dla Ciebie! Zmienne tempo i złożone ruchy sprawiają, że zajęcia są bardzo różnorodne i pełne energii! Taneczne układy do najnowszych hitów muzycznych sprawią, że uśmiech sam pojawi się na Twojej twarzy!

Taniec Użytkowy

Taniec użytkowy znany również jako taniec imprezowy, weselny, disco i discofox jest niezwykle popularny. Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania tancerzy. Jest on prosty i jednocześnie widowiskowy. Dzięki niezliczonej ilości obrotów i figur przyciąga uwagę i wzbudza podziw oglądających, a tańczącym zapewnia niezwykłą radość i zabawę. Kurs tańca użytkowego jest przeznaczony dla osób pragnących szybko i skutecznie nauczyć się swobodnego tańca w parze. Na zajęciach partner uczy sie prowadzenia, partnerki obrotów, aby wspólnie potrafili bawić się na tanecznych parkietach, niezależnie czy będzie to wesele, bal, studniówka, czy dyskoteka.