DanceMe Studio Tańca to miejsce, w którym spotykają się ludzie, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem, a także osoby, dla których ta forma ruchu jest częścią życia. 

Tworząc je, za cel postawiliśmy sobie nie tylko naukę tańca i rozwój osobisty kursantów, ale też budowanie społeczności oraz przyjaźni.

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem instruktorów, który wciąż szkoli się i rozwija, aby przekazywana przez nas wiedza była na najwyższym poziomie. 

Kilka razy w roku organizujemy nabory do grup początkujących. Osoby z większym tanecznym doświadczeniem znajdą swoje miejsce w grupach o wyższych poziomach zaawansowania. W naszej ofercie znajdują się też zajęcia choreograficzne, które przygotowują kursantów do występów przed publicznością. 

Wyróżnia nas wysoka jakość usług i rodzinna atmosfera, a zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest dla nas największą nagrodą.

Dysponujemy klimatyzowaną salą o powierzchni 100 m2 wyposażoną w profesjonalne lustra, nagłośnienie i oświetlenie. Siedziba naszego studia znajduje się w samym centrum miasta. 

Pokochaj taniec z DanceMe Studio Tańca!